Sportas

Gegužės 14 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai dalyvavo Radviliškio miesto stadione vykusiose Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybose.

Merginų tarpe rutulio stūmimo rungtyje kovojusi V-2 grupės mokinė Danutė Baltrimaitė užėmė trečiąją vietą.
Estafetinio bėgimo 4x100 rungtyje Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinė Alina Valantinaitė, V-2 grupės mokinės Indrė Ruzaitė ir Asta Paldūnaitė bei V-3 grupės mokinė Snieguolė Poškutė iškovojo antrąją vietą.

Vaikinų tarpe 400 m bėgimo rungtyje Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus mokinys Modestas Rimkus iškovojo antrąją vietą, o Š-2 grupės mokinys Justinas Bladika užėmė trečiąją vietą.

Komandinėje įskaitoje 400 m bėgimo rungtyje centro merginų komanda užėmė trečiąją vietą. Vaikinų komandai atiteko ketvirtoji vieta.