Sportas

Gruodžio 15 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados jėgos trikovės čempionatas. Mūsų centro sunkiaatlečius čempionate lydėjo sėkmė.

Merginų tarpe svorio kategorijoje iki 60 kg I vietą iškovojo Kristina Kirilesku, o II vietą – Eglė Valentaitė. Svorio kategorijoje virš 60 kg nugalėjo Eglė Lukšytė, II vietą užėmė Rima Čepėnaitė.

Vyrų tarpe atskirose svorio kategorijose pirmąsias vietas iškovojo mūsų centro sportininkai: Laurynas Šaulis, Stasys Petraitis, Justinas Nikiforovas, Arūnas Bliutas, Tomas Norkus, Martynas Jankauskas, Tomas Gasiūnas.

Centro įsteigtomis taurėmis apdovanoti geriausi čempionato sportininkai ir komandos. Merginų tarpe geriausių rezultatų pasiekė Kristina Kirilesku – 240 kg. Vyrų tarpe nugalėtoju tapo Laurynas Šaulis – 350 kg.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro I komanda. Antra vieta atiteko Duseikių socialinės globos namų komandai, o trečia vieta – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro II komandai.

Čempionato dalyvius pasveikino ir apdovanojimus įteikė centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė ir varžyboms teisėjavęs sunkiosios atletikos veteranas Edvardas Nakčiūnas.