Sportas

Gegužės 22 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai dalyvavo Radviliškio centriniame stadione vykusiose Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių lengvosios atletikos varžybose.

Komandinėje įskaitoje centro merginos užėmė II vietą. Vaikinams atiteko IV vieta.

Šuolio į tolį rungtyje viešbučio darbuotojo specialybės mokinė Jolanta Mockutė iškovojo I vietą.

Rutulio stūmimo rungtyje virėjo specialybės mokinė Eglė Lukšytė užėmė II vietą, tos pačios specialybės mokinei Džeran Jonušytei atiteko III vieta.

1500 m bėgimo rungtyje šaltkalvio specialybės mokinys Gintaras Balčiūnas užėmė II vietą.

100 m bėgimo rungtyje Jolanta Mockutė iškovojo I vietą, o šaltkalvio specialybės mokinys Darius Batvenkovas atbėgo trečias.

400 m bėgimo rungtyje virėjo specialybės mokinė Auksė Račaitė iškovojo II vietą. Tos pačios specialybės mokinė Vaida Zabielaitė ir apdailininko specialybės mokinys Rytis Kakčiukas užėmė III vietas.

Estafetiniame bėgime centro merginos užėmė II vietą, vaikinams atiteko III vieta.