Sportas

Lietuvos jėgos trikovės čempionate – penki aukso medaliai

Vasario 23 dieną Biržuose vykusiame Lietuvos jaunių, jaunimo, suaugusių ir veteranų jėgos trikovės čempionate gerų rezultatų pasiekė Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sportininkai kartu su Radviliškio sunkiaatlečiais.

Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg sidabro medalį iškovojo Kornelijus Poškus. Merginų jaunimo grupėje čempione tapo centro mokinė Džeran Jonušytė.

Suaugusių grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg trikovėje surinkusi 311 kg pirmą vietą užėmė buvusi centro mokinė Kristina Kirilesku. Atkėlusi 131 kg Kristina pagerino nacionalinį rekordą. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė trečią vietą.

Veteranų grupėje svorio kategorijoje iki 52 kg čempione tapo centro mokinė Laura Margevičiūtė, pagerinusi  nacionalinius rekordus: štangos spaudime – 80 kg, pritūpimo veiksme – 122,5 kg ir trikovės sumoje – 327,5 kg. Laura tapo nugalėtoja ir absoliučioje įskaitoje.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg, trikovėje surinkęs 457,5 kg, čempionu tapo centro mokinys Laurynas Šaulis. Svorio kategorijoje iki 66 kg, pagerinęs asmeninius rekordus ir trikovėje surinkęs 580 kg, pirmą vietą iškovojo  Gintaras Blėdis.

Laura Margevičiutė, Kristina Kirilesku ir Gintaras Blėdis įvykdė sporto meistro normatyvus.

Komandinėje įskaitoje moterų ir vyrų komandos užėmė trečiąsias vietas.