Sportas

Balandžio 21 dieną Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro sporto salėje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados štangos spaudimo čempionatas. Sportininkus pasveikino ir gerų rezultatų palinkėjo centro direktorius Jonas Pravilonis.

Mūsų centro merginos ir vaikinai čempionate pasiekė gerų rezultatų. Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 56 kg nugalėjo VD15 grupės mokinė Kristina Kirilesku. Svorio kategorijoje virš 56 kg I vietą iškovojo VD14 grupės mokinė Eglė Lukšytė, II vieta atiteko VD15 grupės mokinei Viktorijai Valentaitei.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 60 kg I vietą iškovojo AP14 grupės mokinys Stasys Petraitis, II vieta atiteko AP15 grupės mokiniui Laurynui Šauliui. Svorio kategorijoje iki 75 kg nugalėtoju tapo Š-3 grupės mokinys Justinas Bladika. II vietą užėmė ST15 grupės mokinys Vidmantas Medeckis. Svorio kategorijoje iki 83 kg čempionu tapo ST14 grupės mokinys Arūnas Bliutas. Svorio kategorijoje iki 90 kg I vietą iškovojo ST15 grupės mokinys Dalius Petroška, II vietą – ST15 grupės mokinys Martynas Jankauskas. Svorio kategorijoje virš 90 kg nugalėjo AP15 grupės mokinys Arvydas Bražas.

Daugiausia medalių (net 12) čempionate iškovojo mūsų centro stipruoliai.

Antri liko Veisiejų SGN sportininkai(6 medaliai), treti – Kėdainių SGN stipruoliai (5 medaliai).
Absoliučioje įskaitoje moterų tarpe nugalėjo mūsų centro sportininkė Kristina Kirilesku, išspaudusi 57,5 kg svorio štangą.
Vyrų tarpe geriausią rezultatą pasiekė taip pat centro mokinys Justinas Bladika, išspaudęs 110 kg. Nugalėtojai apdovanoti specialiais prizais.
Centro direktorius Jonas Pravilonis pasveikino čempionato nugalėtojus ir prizininkus, įteikė jiems medalius ir prizus.