Sportas

Savo svorio štangos spaudimo čempionate – prizinės vietos

Liepos 25 dieną Naujojoje Akmenėje vyko Lietuvos savo svorio štangos spaudimo čempionatas, kuriame moterys spaudė pusę savo svorio sveriančią štangą, o vyrai – visą savo svorį. Čempionate sėkmingai pasirodė centro sportininkai.

Jaunimo amžiaus grupėje svorio kategorijoje virš 72 kg pirmą vietą iškovojo Neda Pabilionytė, išspaudusi 38 kg sveriančią štangą 21 kartą. Absoliučioje įskaitoje jaunimo grupėje ji užėmė antrą vietą. Suaugusių  grupėje Neda užėmę trečią vietą.

Suaugusių vyrų grupėje svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis užėmė trečią vietą, išspaudęs 58 kg sveriančią štangą 19 kartų.

Centro komanda, sustiprinta „Aena Gym“ sportininkais, moterų veteranių grupėje užėmė pirmą vietą, o jaunimo amžiaus grupėje – antrą vietą.